Her türlü mal alımı Her türlü mal alımı Her türlü mal alımı Çeşitli malların ithalatı Çeşitli malların ithalatı Çeşitli malların ithalatı Bu malların ihracatı Bu malların ihracatı Bu malların ihracatı

PARSENN ULUSLARARASI İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Küresel mal, makine ve ekipman ticaretinde güvenilir ortağınız olan PARSENN'e hoş geldiniz. En yüksek kalite ve güvenilirlik standartlarına uyarak olağanüstü seviyedeki ithalat ve ihracat hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz.

Parsenn olarak biz, özel ihtiyaçlarınıza göre geliştirilmiş kapsamlı hizmet yelpazesi sunuyoruz

01/ Firmamız tekstil ve tekstil ürünleri toptan ticaretinde uzmandır. Müşterilerimizin rahatlığı ve memnuniyeti için tasarlanmış çok çeşitli yüksek kaliteli ve şık tekstil malzemeleri sunuyoruz. Eşsiz ürünlerimizi seçerek işletmenize yüksek kaliteli ve şık tekstil çözümleri sağlayın

02/ Yerli ve yabancı üretici veya perakendecilerden her türlü malın satın alımı, çeşitli ürünlerin ithalatı ve ihracatı: Kapsamlı ortak ağımız, işletmenizin ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli malları bulmamıza ve tedarik etmemize olanak tanır.

03/ Makine ve teçhizat, yedek parça ve aksesuarların toptan ticareti: Çeşitli sanayi sektörleri için yedek parça ve aksesuarlar da dahil olmak üzere yüksek kaliteli makine ve ekipmanın satın alımı ve tedariği konusunda uzmanız.

04/ Yurt dışında lojistik ve depolama: Lojistik ve depolama çözümlerimiz, mallarınızın verimli ve güvenli bir şekilde taşınmasını, depolanmasını ve teslim edilmesini sağlamak için oluşturulmuştur.

About

Değerlerimiz

Uzmanlığımız, deneyimimiz ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığımız bizi rekabetçi ulusal pazar.

01/ Dürüstlük: Tüm ticari faaliyetlerimizde en yüksek etik standartlara bağlı kalırız.

02/ İnovasyon:Hizmetlerimizi geliştirmek ve güncellemek için sürekli olarak çalışıyoruz.

03/ Müşteri Odaklılık:Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve memnuniyetini ön planda tutarız.

04/ İşbirliği:Karşılıklı başarıya ulaşabilmek için ortaklarımız ve müşterilerimizle birlikte çalışmaya inanıyoruz.

Avantajlarımız

Rekabetçi fiyatlandırma
Küresel iş ortağı ağı
İhtiyaçlarınızı karşılayabilir özel çözümler
Güvenilir ve verimli lojistik hizmetleri
Özel müşteri destek hizmetleri

Stratejimiz

Parsenn'de stratejimiz, özelleştirilmiş çözümler sunarak, en yüksek kalite standartlarını koruyarak ve sürekli değişen küresel pazara sürekli uyum sağlayarak müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kurmak ile ilgilidir.